Tallinn kehtestab toetuse töökohtade loomiseks

28. märts 2006, 11:44

Homsel Tallinna linnavalitsuse istungil otsustatakse esitada linnavolikogule määruse eelnõu uute töökohtade loomise toetuse taotlemise ja menetlemise korrast.

Kord sätestab väikeettevõtluse uueks toetusmeetmeks eraldatud rahaliste vahendite kasutamise põhimõtted ja kehtestab toetuste taotluste menetlemise, toetuslepingute sõlmimise ja toetuste kasutamise aruandluse ning kontrolli protseduurid.

Elujõulistele tööhõive- ja/või ettevõtete laienemisprojektide käivitamiseks antakse taotlejale taotluste hindamiseks moodustatud komisjoni otsusega tagastamatut toetust kuni 100 000 krooni põhivahendite soetamiseks.

Koos taotlusega esitatakse komisjonile äriprojekti kirjeldus koos detailse eelarvega, kus on ära näidatud kõik kuluartiklid ja rahastamisallikad. Taotlejapoolne omafinantseering peab moodustama vähemalt 1/2 kogu projekti mahust.

Toetuse taotluse esmast läbivaatust korraldab ettevõtlusamet, kes edastab selle koos omapoolse hinnangu ja ettepanekuga hindamiskomisjonile lõpliku otsuse tegemiseks. Hindamiskomisjoni liikmeteks on Tallinna linnavolikogu ja linnavalitsuse esindajad ning ettevõtluse spetsialistid. Komisjoni koosseisu kinnitab linnavalitsus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing