Ülevaade tänastest ajalehtedest

28. märts 2006, 08:40

Eesti Päevaleht:

Sanatooriumi pargi korterelamu ehitus küll jätkub, kuid läinud nädalal tegi ringkonnakohus otsuse, mis võib viia ehituse ebaseaduslikuks kuulutamiseni kohtus.

Muuga sadama ümbruse õhku saastavat allikat hakkab keskkonnauuringute keskus tuvastama põhjaliku uuringu abil, kui keskkonnainvesteeringute keskusest ligi miljon krooni saadakse.

Kavalad ärimehed firmast Koidu Maja on registreerinud endale domeeni swedpank.ee. Hansapanga omanikfirma Swedbank on viidanud, et kavatseb tulevikus Hansapanga nime asendada Swedbanki nimega.

Eile arutas geenivaramu töötajatest, Eesti teaduste akadeemia ekspertidest ja sotsiaalministeeriumi esindajatest koosnev töörühm SA Eesti Geenivaramu üleviimist sotsiaalministeeriumi haldusalast Tartu ülikooli teadusasutuseks ning võimalikke rahastamisvariante.

Postimees:

Kõik Riigikogu paremparteid ei pruugi esitada oma presidendikandidaadiks Toomas Hendrik Ilvest, pigem üritatakse tema kõrvale pakkuda teisi tugevaid ja väärikaid kandidaate – kõik ikka lootusega president Riigikogus ära valida.

Pärnu linnavalitsuse kolinal langev maine on pannud poliitikud tõsiselt kahtlema keskerakondlasest linnapea Märt Viisitamme juhivõimetes, mis võib viia kohaliku võimuliidu lagunemiseni.

Hiljemalt suve keskpaigaks kerkib Tartu maanteele Tallinna esimene uus piiritähis, mis näitab kellaaega ja möödasõitvate autode kiirust.

Maksuamet on eelmise aasta tuludeklaratsioonide põhjal tagasi maksnud juba 679 miljonit krooni, kokku peaks selle nädala lõpuni esitatavate deklaratsioonide tagasimaksed küündima miljardi kroonini.

SL Õhtuleht:

Kolm tundi kestnud reportaaž Lennart Meri viimselt teekonnalt oli Eesti Televisioonile senistest ülekannetest suurim. Et enda majas tehnikat nappis, laenati seda juurde kolleegidelt Eestist, Lätist ja Rootsist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing