Ülevaade tänastest ajalehtedest

30. märts 2006, 08:26

Eesti Päevaleht:

Enne eile Tallinnas toimunud võimupöördekatset süüdistasid opositsioon ja võimulolev Kesk- erakond teineteist saadikute äraostmises või selle üritamises.

Eesti Päevalehe andmetel on Eesti Energia ja Kalev mitme firma hulgas, kes on näidanud huvi õlitootja Werol Tehased omandamise vastu.

Viimsi vallavalitus on jätnud kooskõlastamata Pakterminali, Neste Eesti, Stivise ja TankChemi Muuga sadama terminalide välisõhu saasteload, pidades nende tegevust õhu saastamise vähendamisel ebapiisavaks.

Postimees:

Lähiaastatel kerkib Tallinnas Pärnu maantee äärde rahandusministeeriumi juurde teine kuni 14korruseline ja ligi 50meetrine torn, kuhu suure tõenäosusega kolib vanalinna müüride vahelt majandus- ja kommunikatsiooniministeerium.

Eesti ühe kuulsama ja kallima restorani Gloria omanik Dimitri Demjanov soovib Tallinnalt välja osta oma Müürivahe tänaval asuva restorani ruumid, mille välisseinaks on ajalooline linnamüür.

Käsiraamatute kirjastaja OÜ Ten-Team hinnangul on telefonimüügifirma Müügimeistrite AS käitunud ebaeetiliselt, kasutades kirjastuse raamatuid müües tekkinud klientide andmebaasi konkurentide toodete müügiks.

Kümnetele reisijatele eelmisel reedel teel Oslosse õudusevärinaid põhjustanud Estonian Airi lennuk naaseb tõenäoliselt täna uue mootoriga liinile.

Sakala:

Enne kevadisi suurkoristusi jääb Viljandi ilma haljastute ja kalmistute hooldajast, sest selle tööga tegelnud firma loobub tüli tõttu linnaga sõlmitud lepingust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing