Millal sa viimati südamest naersid?

Christel Karits 31. märts 2006, 00:00

Millal sa viimati südamest naersid, küsin lähedal toimetavalt kolleegilt. Pikk paus. "Eelmisel nädalal vist, aga kas südamest? Ei mäleta."

Õhtul töölt koju sõites kepslevad üle ülekäiguraja kolm keskeale lähenevat naist ja itsitavad nagu teismelised. Rõõmsad, õhtul kell viis ja sellise ilmaga, imestan tõeliselt. "Sellised tuleks ühiskonnast eraldada," viskab mu kaaslane musta huumorit. Tegelikult teeb kadedaks.

Aasta algus on olnud karm. Kullasärale on järgnenud hallilt kurb aeg ja ilm teeb ka kõik selleks, et viimased elumahlad välja imeda.

Allaandmine oleks aga suurimast suurim narrus.

Ja nüüd järgneb oodatud trafarett: nali ja mis veel parem enese üle nalja viskamine, on hullematestki olukordadestki päästnud. Miks ei võiks siis profülaktika mõttes lihtsalt vitamiinitootmiseks naeru lagistada?

Homme on rahvusvaheline naljapäev ja Eesti televisioon on võtnud südameasjaks oma rahvast naerutada. See on hoolimise märk.

Saatepäeva mahub 12 tundi huumorisaateid ning esimest korda jõuab teleekraanile mängufilm "Malev". Eetris on huumorisaadete kullafond armastatuimate Eesti komöödianäitlejatega. Ekraanil on "Kreisiraadio", "Kuulsuse narrid", "Saatevigad", "Harilik kontsert".

Muidugi ei unusta teletegijad meie kõigi armastatud näitlejat Ita Everit, kelle juubelit tähistab ETV eksklusiivse intervjuuga.

Nii et võtke vabalt ja pidage 1. aprillile väärilist pidu. Näidake lähedastele ja sõpradele neid naljapäevale kohaselt ninapidi vedades ja naerutades, et teiegi hoolite.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:38
    Otsi:

    Ava täpsem otsing