Bravocom alandab GPRS-i hindu

31. märts 2006, 11:08

Mobiilside teenusoperaator Bravocom toob aprillis turule GPRS-andmesideteenuse mahupõhised paketid ning alandab oluliselt GPRS-teenuste hindu.

Bravocomi klientidel on võimalus kasutada ka GPRS-ist kuni neli korda kiiremat EDGE-andmesideteenust. EDGE on GPRS-teenuse edasiarendus GSM-võrgu baasil, mis võimaldab senisest kuni neli korda kiiremat andmeedastust. EDGE-teenuse hinnad on samad, mis GPRS-i puhul ning selle kasutamiseks peab klient omama EDGE-toega mobiiltelefoni või arvutikaarti. Kui kliendi asukoha tugijaamas on EDGE saadaval, tunneb mobiiltelefon või arvutikaart selle automaatselt ära, kui need on seadistatud GPRS-teenuse kasutamiseks.

Esialgu on Elisa mobiilsidevõrgul baseeruv EDGE-ühendus saadaval rohkem kui poolesajas tugijaamas Tallinnas ja selle ümbruses, kuid selle leviala laieneb pidevalt. Teenust saavad kasutada nii Bravocomi lepingulised kui ka Zorro kõnekaardi kliendid.

Lepingulistele klientidele mõeldud kolme mahupõhise GPRS-paketi kuutasu sisaldab 20, 75 või 150 MB eest tasuta andmesidemahtu. Pakettide kuutasud jäävad vahemikku 85-300 krooni, seega megabaidi hinnad algavad 2 kroonist. Kui klient ületab paketis määratud mahu, tasustatakse edasine tarbimine megabaidi põhiselt. Lisaks uutele pakettidele on alles tavapärane GPRS-pakett, kus kuutasu puudub ja arveldatakse megabaidi põhiselt. Nimetatud paketti saavad kasutada ka Zorro kõnekaardi kliendid.

Bravocom on Eesti esimene mobiilside teenusoperaator ja Eesti ainus 100-protsendiliselt kohalikul kapitalil põhinev mobiilioperaator. Ettevõte pakub lepingulist teenust Bravocomi ja kõnekaarditeenust Zorro kaubamärgi all. Ettevõte järgib teenindusliidri strateegiat. Bravocomi mobiiliteenuste leviala hõlmab 99% Eesti elanikest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing