Eesti parim teenindaja valitud

31. märts 2006, 12:13

Hea Teeninduse Kuu raames toimunud konkursi Eesti parim teenindaja 2006 võitja on Aires Rühka Sampo Pangast.

Heateenindus.ee poolt juba kolmandat aastat läbi viidud Eesti parima teenindaja konkursi veebivoorus osales 100 teenindusprofessionaali ja –huvilist, kellest kolmele finaali pääsenule lisandusid Tallinna ja Tartu konkursi kolm parimat.

Tihedas finaalvõistluses kuulutati Eesti parim teenindaja 2006 tiitli vääriliseks Aires Rühka, Sampo Panga koolitusspetsialist. Teine ja kolmas koht läksid seekord Tartusse, vastavalt Anu Uus Terve Pere Apteegi proviisor-apteeker ja Olga Einasto, Tartu Ülikooli Raamatukogu teenndusosakonna juhataja. Eripreemia määrati Kristine Ventselile, Elion Ettevõtetest, kes võistles ja sai finaali nii Tallinna kui ka Eesti konkursil.

Žürii esimees, BKP konsultant Margit Raid ütles, et otsuse tegemisel oldi suhteliselt üksmeelsed. „Airese trumbiks oli kindlus ja professionaalsus sõltumata etteantud olukordade erinevustest,” märkis Raid ning lisas, et teenindussituatsioonide läbimängimisel olid Aires Rühka pakutud lahendused oskuslikud ja kasulikud nii kliendile kui ka ettevõttele.

Heateenindus.ee eestvõttel toimub Hea Teeninduse Kuu juba neljandat aastat. Eesti parimat teenindajat valitakse kolmandat, Tartu parimat teenindajat teist ja Tallinna parimat teenindajat esimest aastat. Eelmisel aastal valiti Eesti parimaks teenindajaks tartlanna Kaia Tammekänd Rodeo Saloonist, kes nüüdseks töötab Hansapanga Tartu kontoris.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing