Jukos ja Leedu valitsus reedel kokkuleppele ei jõudnud

Annika Matson 03. aprill 2006, 13:37

Läbirääkimised Jukose ja Leedu valitsuse vahel lõppesid reedel tulemusteta, kuid neid jätkatakse jooksval nädalal, vahendab BBN.

Viimane kohtumine Mazeikiu Nafta asjus Leedu valitsuse ja Vene naftafirma Jukose juhi Steven Theede vahel lõppes reedel tulemusteta, kirjutab täna Leedu leht Verslo Zinios.

Kohtumine kestis neli tundi. Läbirääkimistega jätkatakse Leedu valitsuse andmetel sel nädalal. Jukose juht Theede ei välistanud siiski võimalust, et müüb vahepeal osa oma 53,7 protsendi suurusest osalusest Leedu naftatöötlejas mõnele pakkumise teinud firmale.

'Oksjon hetkel veel käib ja pakkumise teinud firmadele on kinnitatud, et nende pakkumised on jätkuvalt jõus. Aga ma usun, et Mazeikiu Nafta osaluse müük Leedu valitsusele oleks kõige sündsam samm. See on hetkel meie prioriteet,' ütles Theede ajakirjanikele pärast kohtumise lõppu. Ta lisas, et läbirääkimised Leedu valitsusega edenevad ja 'tõsine progress' on saavutatud.

'Siiski on veel järel detaile, mida tuleb arutada. Kui meil õnnestub kokkulepe saavutada, siis loomulikult müüme me oma osaluse Leedu firmas Leedu valitsusele,' ütles Theede.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing