Metallikäitleja Kuusakoski uuendas firmasümboolikat

04. aprill 2006, 15:09

Eesti suurim metallijäätmete käitleja AS Kuusakoski kasutab alates aprillikuust uut sloganit, milleks on ?Kuusakoski - vanametalli uus elu?.

Ettevõtte teatel aitab uus tunnuslause siduda Kuusakoski firma nime ja tegevusala ning tõlgib piltlikult eesti keelde Kuusakoski korporatsioonis kasutusel oleva ingliskeelse termini ?recycling?.

?Uus slogan on lühike, tabav ja emotsionaalselt positiivne loosung meie väheatraktiivsele ärivaldkonnale,? kommenteeris Kuusakoski Balti regiooni turundusjuht Jaanus Arukaevu. ?Tegeleme ju katkiläinud raskete metallist asjade kogumisega, mis paneb keskmise inimese pigem nina kirtsutama.?

Vanametallile uue elu andmisega muutub Kuusakoski tegevusvaldkond südamelähedaseks ja arusaadavaks. ?Muutume külmaverelistest metalliärikatest inimestele vajalikeks ning olulisteks professionaalideks,? lisas Arukaevu pressiteate vahendusel.

Kuusakoski töötas uue slogani välja koostöös reklaamiagentuuriga Kala Ruudus.

AS Kuusakoski kuulub Soome metallikäitluskontserni, mis tegutseb alates 1914. aastast. Tänaseks on Kuusakoski laienenud Balti riikidesse, Venemaael, Rootsi, Poolasse ja Hiinasse, kuuludes kõikides maades esimese kolme suurima metallifirma hulka.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing