Pidu Ungaris - päike ja muusika

Pille Rõivas 05. aprill 2006, 00:00

Ravimitootja Richter Gedeon Eesti filiaali juhataja Istvan Bani sõnul on nende ettevõttes üheks traditsiooniks suviti firma personaliga nädal aega ettevõtte emamaal Ungaris puhata.

Põhiliseks puhkekohaks on neljakorruseline puhkemaja Balatoni järve ääres.

Nädalasest puhkusest saavad osa kõik Eesti filiaali töötajaid, kokku on neid kümme. Kohapeal nauditakse ilusat ilma ja sooja järvevett.

Lisaks puhkusele toimuvad seal ka väiksemad firmapoolsed ettekanded, kus räägitakse firma uudistest ja arutatakse veidi ka tööasju, kuid vabas õhkkonnas. "See on meile preemiareis hea töö eest," ütles Ban.

Toitlustamine on puhkemajas kohapeal, samuti ka õhtune programm. Päeval saab igaüks ise kohapeal ringi vaadata või minna ekskursioonile. "Vaatamisväärsusi seal jagub ning külastame ka restorane," rääkis Ban. Kindlasti ei puudu ühelt mõnusalt puhkusereisilt rahvanäitused, veini degusteerimine, väljasõidud hobustel ja ungarlaste lahutamatu osa - muusika ja hea tuju.

Richter Gedeoni Balti riikide filiaalid on korraldanud ka omavahelisi kokkusaamisi, on käidud Eestis, Lätis ja Leedus koos teiste riikide esindustega, et saada kokku nii-öelda vanade olijatega ja tutvuda uutega. Eestis on meelispaikadeks olnud saared. Näiteks Saaremaal on toimunud kokkusaamisi, kus nauditakse koos ilusat loodust, tutvutakse kohaliku eluga ja mängitakse mänge. Sellistelt üritustelt ei puudu ka tants ja trall.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:13
    Otsi:

    Ava täpsem otsing