Tee mõte teoks!

Pille Rõivas 05. aprill 2006, 00:00

Kuulus kirjanik Honoré de Balzac on kord öelnud: "Geenius on see, kes oma mõtted alati teoks teeb." Sellest mõttest võiks lähtuda ka kõiksuguste ürituste korraldamisel - panna oma fantaasia tööle ja korraldada oma külalistele tõeliselt meeldejääv üritus. Midagi sellist, mis oleks originaalne ja totaalselt erinev.

Mõtteid ja ideid, mida teha, on kindlasti igaühel. Firmade puhul võiks näitks suvepäevade idee leidmiseks teha väikese ajurünnaku - istuda kõik koos maha ja panna kirja kõik ideed, mis pähe tulevad. Alati ei pruugi kõik teostuseni jõuda, kuid mõtteid annab see ju ikka, mida saab ka hiljem kasutada.

Temaatilised üritused tunduvad olevat viimase aja trend. Teemade valik on väga suur ning ka kostüümilaenutused on siinkohal suureks abiks. Laenutada saab kõike, alates loomakostüümidest ja lõpetades pidulike ajasturõivastusega. Miks mitte korraldada kas või džungliloomade teemaline suveüritus?

Pean tunnistama, et ma ise pole kordagi temaatilisel firmapeol käinud, kuid oleme analoogseid üritusi korraldanud oma sõpruskonnas. Teemad on olnud erinevad, alustades nõukogude ajast ja lõpetades "algklasside spordipäevaga". Riided ja muu atribuutika otsisime näiteks kasutatud riiete kauplustest, kus komplekt sporditarbeid oli võimalik soetada vaid mõnekümne krooni eest. Olenevalt teemast, võib sobivaid riideid leida ka vanemate ja vanavanemate vanast pööningul asuvast riidekapist. Loomulikult oli päeva punktiks õhtune grill.

Häid üritusi saab korraldada ka väga väikese eelarvega. See kehtib ka firmade puhul. Alati ei pea üritus maksma hingehinda, tähtis on idee ja selle elluviimine! Toredaid üritusi kõigile!

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:13

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing