Ülevaade tänastest ajalehtedest

06. aprill 2006, 08:10

Eesti Päevaleht:

Pingsate läbirääkimiste ja kontaktide tulemusena on Eesti Päevalehe andmetel BRSi 66protsendilise Eesti Raudtee osaluse võimalik ostjate ring jäänud kitsamaks.

Rahvuslik metroloogia keskasutus alustas aprillis oma veebiküljel 0,1 sekundi täpsusega rahvusvahelise universaalse kellaaja vahendamist.

Kolmapäeval avati Laste Maailma galeriis näitus, kus saab tutvuda Tallinna vanalinna, kesklinna ja sadama vahel asuva Rotermanni kvartali tulevikuga.

EMT ostis 40 miljoni krooni eest enamusosaluse populaarset internetisuhtlusportaali Rate.ee omavas ja haldavas firmas Serenda Invest OÜ.

Postimees:

Üle kahekümne pere Narvas ja Tartus võtsid muretult vastu toimetulekutoetust, kuigi ostsid ja müüsid samal ajal autosid. Riigikontroll viibutab nüüd omavalitsuste poole sõrme, et need abisaajate tausta kontrolliks.

Viis aastat riigipealossi võtmeid hoidnud Arnold Rüütel võib ametlikult tõusta selle sügise presidendivalimiste üheks kandidaadiks, kui Keskerakond avalikustab täna oma toetuse Rüütlile.

Tipparhitektide soovitust eirates valisid linnajuhid uue raekoja kohaks kesklinna sadama ja Kadrioru vahelise mereäärse tühermaa ning idee elluviimiseks asub linn nüüd läbi rääkima maa omaniku Tallinna Sadamaga.

Konkurendi hirmus võttis mobiilifirma EMT oma kontrolli alla populaarse suhtlusportaali Rate.ee, kavatsedes selle sammuga meelitada oma klientideks üha enam noori.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing