Saku Suurhallis lõhutakse taas autosid

Henrik Aavik 07. aprill 2006, 00:00

Pühapäeval, 9. aprillil kell 14.00 saavad Saku Suurhallis rõõmu kõik mõlkis autode austajad, kuna kortsutama asutakse uut laadungit plekki. Toimub Romuralli.

Kuna eelmise aasta eelvoorude süsteem õigustas ennast, siis järgitakse seda ka tänavusel hooajal. Oluline on, et sõitjad oleks aktiivsed ning vaatajatel oleks, mida vaadata. Romuralli ei ole peenete strateegiate ja varitsemise koht. Kes kriimustusi kardab, selle koht on tribüünil. Muret auto välimuse pärast ei peaks siinkohal mainimagi.

Kuna üritus toimub siseruumides, siis heitgaaside vältimiseks sõidetakse ainult väikeste autodega, Ladade ja Moskvitšitega, suuremad Volgad ja Pobedad rajale ei pääse. Selline sõidukivalik teeb võistluse ka võrdsemaks.

Ehkki rajale lubatavate ekipaažide arv on piiratud, 24 masinat, on stardis veel vabu kohti ning sõiduhuvilistel võimalus registreeruda. Järgmine romuralli toimub 12. augustil Antslas, Hauka laadal.

Pärast "võidusõitu" viiakse kõik lebama jäänud masinad Kuusakoski utiliseerimiskeskusesse. Saku Suurhalli romuralli piletid on saadaval Piletilevi müügipunktides ja Satoili teenindusjaamades.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:38
Otsi:

Ava täpsem otsing