SLÕL: Tõnis Palts ajab Krimmis kinnisvaraäri

07. aprill 2006, 08:04

Tallinna ekslinnapea, respublikaan Tõnis Palts on koos kahe parteikaaslasega pööranud pilgu Ukrainasse Simferoopolisse, kus ajavad kinnisvaraäri.

Asjaosalised ise jäävad napisõnaliseks. 'Jah, mina ja Tõnis Kons oleme selles osanikud,' tunnistab Toomas Tauts SL Õhtulehele kolme mehe ühistegevust. Mis neil täpselt plaanis on, ta ei ütle. 'See projekt on 0,1 staadiumis, ja seetõttu sisu ja äri mõtet rääkida ei tahaks. On varaküps kevad,' lausub Tauts.

Küsimusele, kas kinnisvara hakatakse arendama Simferoopolis, vastas ta naerdes: 'Ei kommentaari! Aga Simferoopol on tõesti väga ilus linn.'

Veebruaris peatas Palts oma volitused Tallinna linnavolikogus. Põhjuseks tõi ta sukeldumise äritegevusse. 'Mulle on pakutud suurte investeerimisprojektide juhtimist ja nendes osalemist. Kui olin kõrgetes ametites, siis omasin vaid investeerimisportfelle, millega ise ei tegelnud, et mitte segada põhitööd,' kirjutas Palts paar kuud tagasi oma koduleheküljel. 'Tänased projektid on aga tõelised hands on projektid, milles tuleb igapäevaselt osaleda. Olen nende projektidega juba üle kahe kuu tegelnud. Kuna projektid on väljaspool Eestit, siis tuleb ka mul endal suur osa ajast viibida väljaspool Tallinna. Olen kõike teinud elus täie jõuga. Lihtsalt nime kirjas hoidmise pärast hakkab mul häbi. Seepärast peatan ma oma volikoguliikmelisuse vähemalt kolmeks kuuks,' kirjutas Palts. Eile ei olnud ta kättesaadav.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing