EPL: Ostja eelistab klapiga mobiiltelefoni

11. aprill 2006, 07:13

Eestimaalastest mobiiliomanike taskus heliseb kõige sagedamini Nokia telefon, millest populaarseim on klapiga mudel 6101.

Ent tahaplaanile pole jäänud ka lihtsad nn bar-tüüpi telefonimudelid ning nendegi seas kuulub eelistus eranditult Nokiale, olgu mudeli tähiseks siis 6060, 1600 või 3120, kirjutab Eesti Päevaleht.

'Nokia on olnud ajast aega vaieldamatu lemmik, kuid Samsung astub üsna tugevasti Nokia kannul. Seda just seetõttu, et kliendid armastavad klapiga telefone ning Samsung pakub neid laias valikus,' märgib Tele2 kommunikatsioonjuht Kersti Gorstov.

Ka Elisa müüdavaimate telefonide hulgast leiab Samsungi klapiga telefonimudeli.
'Kõige suurem osakaal Elisas müüdud telefonidest on Nokial ja seda 60%,' sõnas Elisa teenusoperaatorüksuse juht Andrus Hiiepuu. Nokiale järgnevad Sony Ericsson ning Samsung.

Pisut teistsugust järjestust näitab EMT müüdavaimate telefonide TOP-10, millest kaheksa kohta on hõivanud Nokia telefonid, jättes vaid ühe Samsungile.

Missuguse hinnaga telefonid üldiselt kaubaks lähevad, sõltub paljuski operaatorfirma tehtavatest soodustustest ja nii võib isegi öelda, et telefonide hinnad algavad 0 kroonist. Keskmiselt jäävad populaarseimate telefonide hinnad 1000 ja 2000 krooni kanti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing