EPL: Kondoomi eest minut kõneaega

12. aprill 2006, 07:26

Kokkuhoidlik helistaja võib edaspidi ajada läbi hoopis kõne eest maksmata.

See-eest peab kauplustest otsima punase +minuti-kleebisega tähistatud tooteid, mis annavad tasuta kõneaega, kirjutab Eesti Päevaleht.

Poest vastavaid kaupu ostes korjad oma mobiiltelefoni tarvis kõneaega. See võimalus on kõigi mobiiloperaatorite klientidel, ka pole vahet, kas tegemist on kõnekaardi või liitumisega.

'See on laiatarbekaupade müügi uus edendusmeetod,' sõnab teenuse turule toonud Bravocomi tütarettevõtte OÜ Pluss Minut tegevjuht Peep Põldsamm. Tema sõnul aitab teenus suunata ostjat ühe või teise kauba kasuks otsustama. Tootjal on võimalik osta müügi edendamiseks oma kaupadele +minuti kleebis, makstes sellega kõne edastamise kliendi eest kinni.

Pärast leiva, preservatiivide, WC-paberi vms ostmist ei ole muud, kui tootega kaasas olnud kleebiselt leitud kood +minuti iseteeninduse või oma telefoni abil sisestada ja tasuta kõneaeg ongi laetud.

Üleeile alanud kampaaniatooteid leiab esialgu Selveritest, edaspidi on plaanis laieneda ka ETK-süsteemi poodidesse, apteekidesse jm.

Eile sai tasuta kõneminuteid poest kaasa viie tootega: Friskise kassi- ja koeratoidu, preservatiivide, Saku õlle ja Kroonika ajakirjaga. Kõige enam minuteid – viis – andis koeratoit.

OÜ Pluss Minut on selle maailmas unikaalse mudeli ka patenteerinud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing