Ülevaade tänastest ajalehtedest

12. aprill 2006, 08:41

Eesti Päevaleht:

Panga panga maatehingu puhul võidi riigile esitada ebatäpseid või poolikuid andmeid. Kahtlus tekkis, kui ärimees Alver Sagur maksis Saaremaa põhjarannikul asuva 50-hektarise maatüki eest notarikirja alusel kõigest miljon krooni.

Tallinna juhtkond seadis ees-märgiks viia üksikute korterite sundüürnikele erastamise lõpule jaanipäevaks, et seejärel pöörata põhitähelepanu ühiselamute olukorrale.

Kokkuhoidlik helistaja võib edaspidi ajada läbi hoopis kõne eest maksmata. See-eest peab kauplustest otsima punase +minuti-kleebisega tähistatud tooteid, mis annavad tasuta kõneaega.

Aasta tagasi võimule tulnud Andrus Ansipi juhitava valitsuse tähelepanuväärsed teod jäid 2005. aastasse, mis annab oponentidele alust süüdistusteks, et võimuliit passib juba pikemat aega tegevusetult, nautides vaid majanduskasvu vilju.

Ärileht:

Onistari viinatööstuse omanik Igor Savenkov ostis muusikat mängiva raadiojaama Euro FM 104,9.

Arco Vara omanikud Arti Arakas ja Richard Tomingas plaanivad veel laevu soetada.

Postimees:

Siseministeerium tuli hiljuti lagedale ettepanekuga, et vajadusel peaks saama ka Eesti ühte tuntumat kohtunikku, Harju maakohtu esimeest Helve Särgavat seaduslikult pealt kuulata.

Protestide tõttu panid Tallinna linnaplaneerijad seisma Maakri tänavale kavandatava 24korruselise kõrghoone detailplaneeringu, oodates nüüd ära piirkonna arhitektuurikonkursi tulemused.

Narva elektrivõrgud on ligi 300 miljoni krooni eest müügis, selle kosilaste seas on teiste hulgas ka kohalik elektrihiid Eesti Energia.

Lähiajal saabuvad poodidesse müügile pesupulbripakid, mis on harjumuspärasest märksa väiksemad, aga puhtaks teevad sama koguse pesu ja on ka loodussäästlikumad.

SL Õhtuleht:

Euroopa inimõiguste kohus leidis, et Eesti kohtud rikkusid Pirita Selverile tehtud pommiähvardustes süüdi mõistetud ja kolm aastat vangis istunud mehe protsessil õiglase kohtupidamise reegleid. Eesti riik maksis Hermo Taalile valurahaks 6500 eurot ehk 101 400 krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing