Metsa minna või mitte?

Kristo Kiviorg 13. aprill 2006, 00:00

Loomulikult ei kutsu ma üles, et te oma töökaaslased metsa peaksite saatma või et mõningad tööülesanded metsa peaksid minema. Minge metsa metsa pärast ja võtke pildimasin ka ühes.

Indoor-mehed ja -naised, teile meelepäraseks kohaks võiks olla bridžilaud või aeroobikasaal. Šokiteraapiat on võimalik mõlemast alast saada. Või siis ajage veri keema raftingus. Milleks istuda niisama? Kui pisik küljes, siis on sellest raske loobuda. Või siis astuge kontorist välja, tehke üks tiir ümber maja, hakkab ehk parem.

Samas, kui te võtate mõnel alal endale kindla eesmärgi, siis minu arvates te põlete läbi, kuna hakkate igatsema eesmärki ja seetõttu ei naudi protsessi ennast.

Mõnu ei paku eesmärgini jõudmine, vaid protsess, kuidas sa selleni jõuad.

Paraku on sageli nii, et selle asemel, et midagi avastada ning elu huvitavaks teha, eelistavad inimesed sisseharjunud rutiini, sest nii on lihtsam. Vaid mõned rahutud hinged jooksevad ringi, üritades igale poole jõuda. Ka see äärmus pole hea.

Tihti tuleb teha valikuid, tuleb loobuda. Kunagi ütles üks tark mees seda, et inimene õpib midagi uut siis, kui loobutakse millestki vanast. Raske on loobuda, kuid mõnikord tuleb seda olude sunnil teha. Pole mõtet tuuleveskitega võidelda. Loobuge vanast ja tehke midagi uut. Asjad sujuvad, kui tegelete õige spordiala või äriga. Kirvega teed raiudes olete aga omadega võsas.

Tänane spordi- ja vabaajaleht on just selleks, et saada vihje, millega võiks tegeleda.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:38
    Otsi:

    Ava täpsem otsing