Talleggi juhtkond seisis öösel munade pakkeliini taga

13. aprill 2006, 12:09

Lihavõttepühad on kergitanud Talleggi munade väljamüüki tavapärasest kolm korda suuremaks, mille tõttu ettevõtte juhtivpersonal on kaasatud tootmisesse.

Ettevõtte tegevjuhi ja juhatuse esimehe Teet Soormi sõnul on Tallegg hiljutisest Tõrukese lasteaiaga seotud valesüüdistuses üle saanud ja praegu on ettevõttel käes kibekiired ajad.

„Kui seoses Tõrukese lasteaia jamaga kukkus munade müük poole võrra, siis lähenevad munadepühad on meie tootmist uuesti turgutanud, nii et tellimuste arv on tavapärase ajaga võrreldes kolmekordistunud,” lausus Soorm.

Käesoleva nädalaga on Tallegg müünud ligi 3 miljonit muna. Tavaliselt müüb ettevõte ligi miljon muna nädalas.

Et kõiki tellimusi täita on praegu töö organiseeritud kahes vahetuses, kusjuures viimases vahetuses töötab munade pakkeliini taga ka inimesi ettevõtte juhtkonnast.

„Eile õhtul moodustasid ettevõtte juhtkond, müügi- ja turundusosakond teise vahetuse munade pakkeliinil ja me lõpetasime õhtul alles kella 11 paiku, et kõikide jaokaubanduskettide soove täita. Me ei saa ju neile öelda, et sorry, meil on mune küll, aga pakkimata. Nii pidimegi ise töö käsile võtma,” lausus ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing