Ülevaade tänastest ajalehtedest

13. aprill 2006, 08:22

Eesti Päevaleht:

Riigikohus andis eile seaduseandjale kuus kuud aega Saksamaale ümberasunute varatagastamise küsimuses uue regulatsiooni väljatöötamiseks.

Ärimees Rein Kilk lõi Weroli erastamisprotsessis oma trumbid lauale, andes täitevmenetluse korras firmale kümme päeva aega 72,6 miljoni kroonise võlanõude tasumiseks. Aeg hakkas jooksma 10. aprillist. See samm viib Weroli varade ja aktsiate müügini eraldiseisvalt.

Reisijate vähese huvi tõttu tühistas Novatours kõik oma Horvaatia-reisid, mida oli kavas korraldada kogu suve kord nädalas.

Selleks aastaks eraldas majandus- ja kommunikatsiooniministeerium Harju maavalitsusele maanteetranspordi korraldamiseks 21,6 miljonit krooni. Käest lastud liinivõrk ja ebaõiglus riigi toetuse jagamisel tekitab bussifirmades nurinat.

Postimees:

Märtsi alguses Soome lahes Vaindloo saare lähedal uppunud kaubalaevast Runner-4 lekib kütust vasakust pardast ventilatsiooniava lähedalt, täpsema info saamiseks võib vaja minna veel ka tuukrite sukeldumist.

Sel nädalal Eestis viibiva Venemaa Raudteede presidendi Vladimir Jakunini külaskäik sarnaneb korralduselt riigijuhi ametliku visiidiga, mis viitab tema paljutõotavale positsioonile president Vladimir Putini lähikonnas.

Viis aastat presidendi ametit pidanud Arnold Rüütel loodab, et sügisel valib riigipea parlament, ning soovib jõudu kõigile presidendikandidaatidele.

Riigi rapsiõlitööstuse Weroli erastamine on saanud ootamatu pöörde, sest Rein Kilgi toidukontsern on algatanud firmalt 70 miljoni kroonise võla väljanõudmiseks täitemenetluse, mis tähendab Weroli vara müükipanekut.

SL Õhtuleht:

Alliku külla kerkinud meditsiinitarvete steriliseerimistehas pole elanike vastuseisu tõttu tööle hakanud. Nüüd tegeleb tehas keskkonnamõjude hindamisega ja ootab tegevusluba. Kohalik rahvas protestib edasi ja lubab kas või presidendi poole pöörduda.

Sakala:

Nordea pangal on kava laiendada oma kontorite hulka ning osana sellest avab ta suvel Viljandi südalinnas täisteenust pakkuva kontori.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing