Avo Rõõmussaarest saab Arco Vara teenindusdivisjoni arendusjuht

17. aprill 2006, 08:41

Pea 10 aastat Maksu- ja tolliametis töötanud Avo Rõõmussaar asub tööle Arco Vara grupi teenindusdivisjoni arendusjuhi ametikohale, teatas kinnisvarafirma.

Arco Vara selgitab pressiteate vahendusel, et loodud ametikoha tingis agressiivne laienemine uutesse riikidesse, vajadus kõikide teenindusüksuste struktureeritud juhtimiseks ning eri riikide teenindusstandardite ühtlustamiseks.

Arco Vara juhatuse liikme ning teenindusgrupi juhi Ivar Siimari sõnul on Rõõmussaare kaasamine oluline samm edasisele veelgi sujuvamale laienemisele. ?Plaanid on meil ambitsioonikad, ees ootavad huvitavad väljakutsed. Vajame abijõude täna hästitöötavate riikide edumudeli kopeerimisel uutesse riikidesse?, sõnas Siimar. Lisaks on arendusjuhi ülesandeks täiustada organisatsiooni personalialast tegevust ning sisemist arendustegevust ja seda juurutada.

Avo Rõõmussaare sõnul suundus ta teadlikult erasektorisse: ?Olen töötanud enamiku ajast avalikus sektoris, seega näen väljakutset seniste riigisektoris edukaks osutunud ideede ja lahenduste juurutamist ka erasektoris.? Rõõmussaare sõnul viid teda Arco Varaga kokku hea juhus ning mõlemate jaoks oli koostöö alustamiseks õige hetk. ?Näen selge eesmärgina Arco Vara teeninduskultuuri arendamist, ühtlustamist ning viimist tipptasemele. See on põnev,? kommenteeris Rõõmussaar.

Avo Rõõmussaar on lõpetanud Riigikaitse Akadeemia tollikolled?i ja EBS rahvusvahelise ärijuhtimise eriala. Viimasel kolmel aastal on ta tegelenud teenindusvaldkonna juhtimise ja arendamisega Maksu-ja tolliametis. Enesetäiendamise valdkonnaks plaanib Rõõmussaar omandada magistrikraadi finants- ja/või juhtimise valdkonnas ning alustada õpinguid peale sisseelamisaega uuel ametikohal ehk juba tänavu sügisel.

Arco Vara tegeleb nii kinnisvara vahenduse, arenduse kui ka ehitamisega. Gruppi kuulub üle 30 tütarettevõtte, kus töötab kokku üle 300 inimese.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing