Elion saadab digitaalse telepildi esialgu suurematesse linnadesse

ÄP 18. aprill 2006, 00:00

Esialgu levib digi-TV Tallinnas ja selle lähiümbruses, Tartus, Pärnus, Kohtla-Järvel ja Narvas, kuid leviala jõuab järk-järgult ka väiksemate kohtadeni.

Kui eelmise aasta aprillis alustas Elion digitaalse televisiooni pakkumist uutes elamurajoonides, siis nüüd saab digitaalset telepilti vaadata ka vanemates majades ADSL-võrgu kaudu. Kodulahendus pakub klientidele ühtse kuutasu eest lisaks telefoniühendusele ka digitaalset telepilti ning alates maist internetiühendust allalaadimiskiirusega kuni 12 megabitti sekundis ja üleslaadimiskiirusega kuni 1 megabitt sekundis.

Elioni toodete ja teenuste direktori Margus Kurmi sõnul on digitaalse televisiooni suurim eelis tavapärase analoogtelevisiooniga võrreldes tunduvalt parem pilt ja heli. "Digi-TV pilt jõuab vaatajani sama hea kvaliteediga, nagu see telestuudiost väljub," selgitas Kurm. "Lisaks kaasneb DigiTVga lisafunktsioone - vaataja saab valida menüüst erinevates keeltes heli, subtiitreid ja telekava koos saadete tutvustusega."

Kodulahenduse kliendid saavad praegu põhipaketis vaadata 40 digitaalset telekanalit. Alates sügisest lisandub võimalus valida ise telekanaleid juurde teemapakettidena, näiteks sport, lastele, muusika, slaavi jne. Sügisel kavatseb Elion hakata pakkuma ka digitaalset kaugvideolaenutust, mis võimaldab klientidel teleriekraanilt tellida vaatamiseks filme ja saateid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 15:55
Otsi:

Ava täpsem otsing