Eesti firmade vaadatavus kompass.com'is kasvas 4,5 korda

18. aprill 2006, 17:43

Rahvusvahelise äriinfosüsteemi kompass.com statistika näitab, et tänavu esimeses kvartalis vaadati Eesti firmade täisandmeid 4,5 korda rohkem kui mullu.

Äriinfosüsteemi teatel vaadati Eesti firmade täisandmeid kokku 87700 korda, mida on 4,5 korda enam kui eelmise aasta samal perioodil. Läti ja Leedu firmasid on vaadatud vastavalt 2,4 ja 2,2 korda enam.

Suurema rahvusvahelise huvi põhjuseks võivad olla Balti riikide kiiresti kasvav majandus ja maine ning Eesti firmade puhul ka tavalisest ulatuslikumad andmed <#kompass.com=http://www.kompass.com>"is. Firmade kohta on saadaval näiteks nende 3-4 viimase aasta käibed ja edetabeleid 192 valdkonnast, kus on näha firmade turuosad.

KOMPASSi statistika koostamise süsteem on sertifitseeritud rahvusvaheliste organisatsioonide BVQI (Bureau Veritas), Lloyd"s Register ja AFAQ poolt.

B2B infosüsteem www.kompass.com sisaldab põhjalikku infot kokku 1,9 miljoni ettevõtte kohta ligi 70 riigist. Andmebaas võimaldab detailset toodete ja teenuste otsingut kokku 25 keeles, sh eesti, inglise, soome, vene jt keeltes. Lisaks firmade andmebaasile on süsteemis veel ainulaadne hinnapäringute keskkond ostujuhtidele ja võimalus hankida infot Euroopa Liidu riigihankekonkursside kohta.

KOMPASSi kasutajateks on äri-, ostu- ja müügijuhid, kes otsivad oma firmadele uusi tarnijaid, kliente, edasimüüjaid, alltöövõtu tellimusi ja koostööpartnereid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing