Saku Õlletehase juht Jaak Uus: sain tööga väga hästi hakkama

Annika Matson 19. aprill 2006, 11:01

Saku Õlletehase juhi ametist loobuv Jaak Uus ütles, et ta sai oma tööga hästi hakkama ja lahkub isiklikel põhjustel.

Küsimusele, kas saite Saku Õlletehase juhtimisega ikka hästi hakkama, vastas Uus, et sai väga hästi hakkama ja ta oleks nõus kõigiga sel teemal diskuteerima. Tema sõnul räägivad ka Saku majandustulemused enda eest. 'Saku Õlletehase eelmise aasta kasum oli kõigi aegade suurim ja mulluse aasta eest makstakse ka läbi aegade suurimat dividendi,' ütles Uus.

Uus ütles, et talle on tehtud uusi ja huvitavaid pakkumisi, kuid mis need täpselt on, jätab ta hetkel enda teada. Küsimusele, kas pakkumised tulid Eestist või välismaalt, vastas Uus 'nii ja naa'.

Uusi sõnul on Saku Õlletehase juhi ametist loobumise taga siiski tema sügavalt isiklik otsus, mida ta on juba mõnda aega kaalunud.

Uus asus Saku Õlletehast juhtima 13. jaanuaril 2005. Kõige rohkem on talle sellest ajast meelde jäänud hindamatu kogemus. 'Joogitööstus on ääretult huvitav ja emotsionaalne ning konkurents armu ei anna,' ütles Uus ning lisas, et sektor on väga konkurentsitihe. 'Konkurentidega käis pidev võistlus, aga terve konkurents arendabki seda tööstusharu hästi edasi,' ütles ta. Uus lisas, et Saku on toonud turule palju uusi tooteid ja Saku ei kavatse toppama jääda ja minnakse täie lauluga edasi.

Ka aktsia hind on tema juhtimise all tõusnud.

Uusi sõnul on ka Saku Õlletehase uus juht Janno Veskimäe väga põnevil, kuna teda ootab vastutusrikas töö. 'Tal tuleb kogu oma energia uuele ametile panustada,' möönis ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing