Roch Chéroux asub juhtima Tallinna Vett

ÄP 20. aprill 2006, 00:00

Eile kinnitas ASi Tallinna Vesi nõukogu Roch Chéroux' nimetamise veefirma uueks tegevjuhiks alates selle aasta 1. juulist.

"Toetan igati ettevõtte senist edukat äristrateegiat ja dividendipoliitikat. Olen valmis ettevõtte ja selle pühendunud töötajaskonna juhtimiseks," ütles Roch Chéroux.

39aastane Roch Chéroux on viimased neli aastat töötanud ASi Tallinna Vesi klienditeenindus- ja tootmisdivisjoni direktorina ning olnud juhatuse liige. Tal on enam kui 14aastane töökogemus Prantsusmaa veemajandussektorist, kus ta enne ASi Tallinna Vesi asumist töötas mitmel juhtival ametikohal.

ASi Tallinna Vesi nõukogu esimees Jim Southworth ütles: "Mul on väga hea meel, et Roch otsustas selle olulise rolli vastu võtta. Tema asumine uude ametisse toob ettevõttele kaasa mitte ainult järjepidevuse, aga ka tugeva ja dünaamilise professionaali oskused, mis võimaldavad viia ettevõtet taas sammu võrra edasi."

Chéroux võtab ettevõtte juhtimise üle juuni lõpus pensionile suunduvalt Bob Gallienne'ilt, kes on veefirmat juhtinud viimased neli aastat.

Seni Roch Chéroux' juhitud klienditeenindus- ja tootmisdivisjoni võtab üle David Hetherington, kes asub ASi Tallinna Vesi tööle 9. mail.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 15:56
    Otsi:

    Ava täpsem otsing