Ülevaade tänastest ajalehtedest

25. aprill 2006, 08:08

Eesti Päevaleht:

Möödunud nädalal end lõplikult K-kohukese reklaami asjus lööduks tunnistatud tarbijakaitse peab reklaamifirmale Idea kinni maksma ka üle 55 000 krooni eest advokaadiarveid.

Esmase kiirtesti analüüsi andmetel on 11 aasta vanuse lehma ajuproov andnud BSE ehk hullulehmatõve kahtlusega tulemuse, teatas põllumajandusministeerium.

Kauplused pakuvad Norra lõhet ja forelli ning Eesti forelli ja karpkala. Mullu kasvas värske kala läbimüük Rimi kaupluseketis 40 protsenti.

Vaatamata mitmekordsetele trahvidele ja hoiatustele ning ehitusloa puudumisele on Tallinnas Dunkri tänaval asuva Beer House’i terrassil juba kaldkatus peal ning ehitajad tegelevad hoone soojustamisega.

Postimees:

Siseministeerium kavatseb kas kogu või osa sisekaitseakadeemia krundist Tallinnas Kase tänaval müüki panna, mistõttu on Pirita-Kose elanikud mures kinnisvaraarendajate ähvardava pealetungi pärast.

Üle miljonikroonist aastapalka teenis mullu 457 inimest ehk poole rohkem kui aasta varem.

Kui võrrelda kahetoalise korteri ruutmeetri hinna ja keskmise kuupalga suhet, maksab korter Tallinnas eestlasele kaks korda rohkem kui Helsingis soomlasele.

Kasvuhoonegaasi kvoodi müük ja hinnatõus kodumaal tõid Eesti energiamonopolile kõigi aegade rekordkasumi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing