Ülevaade tänastest ajalehtedest

26. aprill 2006, 08:43

Eesti Päevaleht:

Lendude hilinemine on saanud Estonian Airis juba igapäevaseks nähtuseks. Lisaks sellele pidi firma eile oma Kopenhaageni lennu paari tunni võrra edasi lükkama, sest Estonian Airi pilootide kvalifikatsioon ei luba lennata uduga, mil nähtavus jääb alla 300 meetri.

Riigikogu kantselei töötab lennuka laienemiskava kallal, mille järgi läheb parlamendi käsutusse Toompea lossi lähistel asuv komandandimaja, kus viimati tegutses piirivalve peastaap.

Kommivabrik Kalev sõlmis eile Urmas Sõõrumaaga kavatsuste protokolli, omandamaks 50protsendilise kontrolli õlitootja üle, kui Sõõrumaal õnnestub Werol erastada.

Endise masinatehase Dvigateli kinnistule kerkiv ärilinnak Ülemiste City on plaani kohaselt jaotatud kolme tsooni – büroo- ja tootmishooned ning messikeskus. Järgmisel aastal valmib esimese uusehitisena kümnekorruseline büroohoone.

Ärileht:

Veebruaris Saaga viinaga turule tulnud Toomas Sildmäe uus viin Brid jõuab ookeani taha suve lõpus.

Otsemüügifirmad Avon, Oriflame, GNLD, Tupperware ja Natures Est müüsid Eestis eelmisel aastal kokku 240 miljoni krooni eest, nähtub Eesti Otsemüügifirmade Assotsiatsiooni uuringust.

Trigon plaanib päikeselisel Horvaatia rannikul välja arendada eksklusiivseid kortereid. Investeeringu mahuks on praegu planeeritud üle 1,2 miljardi krooni.

Postimees:

President Arnold Rüütel, kes pole veel teatanud teiseks ametiajaks kandideerimisest, sõitis eile oma endise kodupartei Rahvaliidu kutsel Pärnumaale visiidile ja avas seal erakonna omavalitsusfoorumi.

Estonian Airi viimaste nädalate sagedased lennuplaani venimised ei ole statistiliselt küll midagi erilist, kuid kliendid on muutunud ettevaatlikumaks ning üritavad kaugemaid reise planeerides siinset lennufirmat vältida.

Sakala:

Kui üldiselt domineerib Eesti liiklusvahendite müügis juba ammu lääne tehnika, siis traktorite turul hoiavad juhtpositsiooni ikka idanaabrite inseneritöö viljad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing