Kolmapäeval tulevad müüki viimased 3000 Metallica piletit

Gert D. Hankewitz 27. aprill 2006, 14:35

Pärast põhjalikku tutvumist Tallinna Lauluväljaku ja kontserdi turvaskeemidega andis Metallica management loa müüa ansambli 13. juuni showle veel 3000 piletit.

Aprilli algul Tallinna Lauluväljaku ja kontserdi turvaskeemidega tutvumas käinud Metallica production manager Dan Brown oletas algul, et 80 tuhat inimest on lauluväljakul kontserdi heaks nautimiseks optimaalne piir, kuid juba pileti ostnutele kvaliteedi tagamiseks otsustati müüki panna 2000 piletit vähem kui algselt. Selleks, et laval toimuv show oleks hästi nähtav kogu platsil, otsustati lisada 4 helitorni ja 2 suurt ekraani, mis on kaks korda rohkem kui algselt planeeritud oli. Seega otsustas bänd seada lisapiletite arvuks 3000, mis on kindlalt viimased müügile tulevad kontserdi piletid.

Metallica kontserdile oodatakse Eesti kõigi aegade publikurekordit. Praeguseks müüdud piletite omanikest ligi 30 000 tuleb välismaalt. Esimesed 70 000 piletit Metallica kontserdile müüdi ära rekordilise kolme päevaga.

Kontserdi peaprodutsendi Peeter Rebase sõnul on tegemist suurima rahvamasse koondava kontserdiga, mis Eestis seni korraldatud. Selleks puhuks moodustati spetsiaalne korraldajaid BDG-st, Tallinna Linnavalitsust, politseid, kiirabi, pääste- ja piirivalveameti ning turvafirma Meeskond esindajad hõlmav julgeoleku töörühm, mis tegeleb turvalisuse, parkimise ja liikluskorraldusega ning muude massiüritusega kaasnevate teemadega.

Viimased 3000 piletit hinnaga 695 krooni Metallica 13. juuni kontserdile Tallinna Lauluväljakul tulevad müügile Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti kolmapäeval, 3.mail kell 10:00.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing