Üks küsimus

Teet Reier 28. aprill 2006, 00:00

Sven Sester, ERI Kinnisvara OÜ nõukogu esimees
Ikka olen aeg-ajalt proovinud midagi välja mõelda, õigupoolest oleme kogu oma kodukujunduse elukaaslasega koos välja mõelnud ning professionaalset nõustamist kasutanud ei olegi.

Üheks olulisemaks selliseks elemendiks võib vast pidada suurde tuppa tehtud 1,5meetrist kalabasseini, mis sisaldab pool tonni vett. Samuti tasuks ära märkida kamin, mis lisaks praktilisele täidab ka iluelemendi funktsiooni. See on tehtud spetsiaalselt toa kujunduse järgi - kaarte abil on välja toodud nurk, mis võimaldab ka kerget eraldatust muust ruumist.

Regiina Jõhvikas, MoobelInterior OÜ projektijuht
Ise olen välja mõelnud oma kodu kujundamisel nii mõndagi. Kuna töötan mööbliga tegelevas ettevõttes, siis on endale valimine kõige raskem. Teistele on alati kergem valida. Ja tahaks ju kokkuhoidlikult läbi ajada, siis tuleb endal kodu kujundamisel võimalikult kaval ja oskuslik olla. Näiteks trepi tegime otsast lõpuni ise - astmed vineerist, karkass metallist jne.

Samuti sai ise kujundatud ja ehitatud ruumiga kokkusobiv kamin. Ühe oma korteri tegime aga otsast lõpuni ise valmis, sealjuures sai absoluutselt kõik põrandast laeni, ka värvitoonid ja sisustus ise valitud ja tehtud.

Eva-Liis Kriis, disainer
Kuna tegelen juba pikemat aega ise sisekujundusteenuse pakkumisega, siis otseselt teiste sisekujundajate abi ei ole ma oma kodu kujundamisel kunagi kasutanud - kõik lahendused on ikkagi ise paika pandud ja välja valitud. Kuna peamiselt olen tegelenud tekstiiliga, siis ühe näitena võiks tuua kodu- ja sisustustekstiilid ning kangad, need lahendused kujundan ja mõtlen välja eranditult alati ise. Rohkem näiteid ei oskagi konkreetselt välja tuua, aga erinevaid lahendusi on kodus mitmesuguseid.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 15:57
    Otsi:

    Ava täpsem otsing