PM: Reform loodab valimised võita

02. mai 2006, 08:08

Reformierakond soovib 2007. aasta Riigikogu valimistel koguda 125 000 häält ja saada parlamendi järgmises koosseisus 27 kohta.

Suure tõenäosusega tähendab selline tulemus valimiste võitu, ütles Reformierakonna peasekretär Kristen Michal laupäeval Viljandis erakonna üldkogul peetud kõnes, kirjutab Postimees.

Reformierakonna hea valimistulemus on Michali kinnitusel oluline ka Eesti tuleviku võtmes, vältimaks võimalust, et Eestit suunataks poliitiliste otsustega enesega rahulolu uima.

'Selles uimas kiputakse rahaga kinni toppima kõiki avausi, mis tunduvad seda väärt olevat. Headel aegadel tehtud tarbetuid kulutusi on aga raske, et mitte öelda võimatu tagasi võtta, kui ajad kitsamaks lähevad,' hoiatas ta.

Reformierakonna esimees peaminister Andrus Ansip lubas oma kõnes, et valitsuskoalitsioon ei kavatse hakata valimiste eel maksumaksja raha laiali jagama.

Ansip märkis, et valimisaastal tekib paljudel poliitikutel kiusatus kinkida eelarveraha eest jõuluvana kombel igale eestimaalasele oma näoga pontsakas pühadeküpsis ning küllap pole seegi kord erand. Ta kinnitas, et Reformierakond seisab valitsuskoalitsioonis selle eest, et jätkuks karm ja konservatiivne eelarvepoliitika, ning raha laiali ei loobita.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing