Ülevaade tänastest ajalehtedest

05. mai 2006, 08:39

Eesti Päevaleht:

Hiljuti Põlvas viibinud karismaatilise osaduskiriku piiskopid loodavad, et juba tuleval aastal on väikelinnas klooster ligi kümne munga ja nunna tarvis.

Kaitseministeeriumis on valminud plaan, mille kohaselt saaks kaitseministrist see valitsuse liige, kes saab anda käsu mõne tsiviillennuki vastu jõu kasutamiseks, kui see lennuk ei järgi oma lennuplaani ega allu korraldustele ning võib ohustada riigi julgeolekut.

Muuga söeterminali omanik Transgroup Invest moodustas konsortsiumi USA-Skandinaavia fondiga Amber Trust ja koos kavatsetakse teha pakkumine Eesti Raudtee suurosaluse ostuks Baltic Rail Service-ilt (BRS).

Weroli nõukogus küpseb kava vabastada ametist firma juhatuse liikmed Robert Närska ja Helmo Hainso, kui nad ei võta Rein Kilgi firmale võlgade tasumiseks Urmas Sõõrumaa firmalt laenu.

Postimees:

Isamaaliidu ja Res Publica ühispartei põhikirjaga ollakse küll lõpusirgel, kuid pikemat aega kestnud käärimine Res Publica juhtide seas jätkub. Tõnis Palts soovitab Taavi Veskimägil läbirääkimiste juhi kohalt tagasi astuda.

Tallinna Küte tõstab 1. augustist pealinlaste toasooja hinda ning kavatseb seda teha ka tuleval aastal, sest Eesti Gaasi müüdav gaas üha kallineb.

Ühe lapse suureks kasvatamine neelab keskmises Eesti peres ligi pool miljonit krooni, samas sõltub kulutuste suurus kokkuvõttes ikkagi pere elatustasemest.

Ühispanga omaniku SEB nõukogu esimehe Marcus Wallenbergi sõnul ei pea pank turuliidri positsiooni eest paaniliselt võitlema, sellest olulisem on kvaliteet ja kasumlikkus. Ain Hanschmidti tehingutele ta hinnangut ei anna.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing