Ülevaade tänastest ajalehtedest

08. mai 2006, 08:53

Eesti Päevaleht:

Homsel Euroopa päeval astub Eesti nende riikide rivvi, kes on heaks kiitnud Euroopa põhiseadusliku leppe (PSL), näidates selle sammuga selget tahet olla kaasarääkija Euroopa Liidu tuleviku kujundamisel.

Saaremaal tegutseva OÜ Foks peamine trump on odavad Venemaa-kõned. Kaks aastat tagasi arvutist tavatelefonile helistamise teenuse pakkumist alustanud taksofon.ee on nüüdseks kogunud 10 000 klienti.

Paljudes Tallinna rahvusrestoranides on võõrkeelse ettekandja suurim hirm jutukas eestikeelne klient.

Postimees:

Tallinn tahab koos majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumiga bussijaama Lastekodu tänavalt Ülemiste keskuse juurde viia, kuhu koonduks suureks reisiterminaliks kokku ka raudteejaam ja trammipark.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus annab viiele teadus- ja arendusasutusele kokku ligi veerand miljardit krooni, et need saaksid selle eest soetada uurimistöö tarvis vajalikku tehnikat ja laborivarustust.

Mitu aastat veninud suurejoonelise Moskva patriarhaadi õigeusu kiriku ehitus Tallinna Lasnamäe nõlval võib alata juba sel sügisel, sest kohalikest vene ärimeestest annetajad on lubanud koguda selleks miljoneid kroone.

Sel kevadel uusi taimi osta soovivad aiapidajad peavad elukalliduse tõusu ja möödunud külma talve tõttu maksma mitme taime eest isegi kuni viiendiku võrra rohkem kui mullu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing