Ülevaade tänastest ajalehtedest

09. mai 2006, 08:07

Eesti Päevaleht:

Olympic Casino vastab operaatorfirma Olympic Entertainment Group suuromaniku Armin Karu sõnul rahvusvahelistele raamatupidamisstandarditele ja on igati börsikõlbulik, ent pole börsilemineku plusse ja miinuseid enda jaoks veel läbi kaalunud. Omanikud pole otsustanud, kas valitakse Tallinna börs või minnakse välismaale.

Eelmisel kolmapäeval Kuressaare ametikoolis toimunud Saaremaa talupidajate liidu infopäev päädis sellega, et põllumajanduse registrite ja informatsiooni ameti (PRIA) peadirektori asetäitja Ahti Bleive lahkus nördinud talunike eest tuletõrjeväljapääsu kaudu.

Weroli juhatus saab nõukogult tõenäoliselt armuaega, et lahendada küsimus, kuidas vältida iga päev enam kui 50 000 krooni maksmist võlausaldajast Rein Kilgi firmale.

Esmaspäeva hommikul remonti läinud Tartu maantee sulgemine tõi ootuspäraselt kõikjal Tallinnas kaasa pikad ummikud ning tänavatele liikluskaose.

Postimees:

Bussireisijatel ei maksaks üllatuda, kui bussijuhid hakkavad neilt nõudma enne sõidu algust turvavööde kinnitamist või kui liinibussi peatab turvavööde kontrollimiseks politseipatrull.

Kundas huugama löönud kalli Estonian Celli puitmassitehase toodang rändab esialgu Hiinasse, kuni imepeeneks jahvatatud haava kvaliteet saab Euroopa nõuetele kohaseks.

Põllumajandusminister Ester Tuiksoo ei lase end häirida riigikontrollist, mis soovitab Werol Tehaste raskustesse sattumise eest vastutusele võtta ka ettevõtte nõukogu.

Kui reisilennuki kaaperdanud terroristid tahavad rünnata näiteks Toompead või elektrijaama, annab kaitseminister käsu nad alla tulistada. Sellise õiguse annab paari nädala pärast valitsusse jõudev seaduseelnõu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing