Ülevaade tänastest ajalehtedest

10. mai 2006, 08:20

Eesti Päevaleht:

Esimene põhjalik toiduteemaline turistide küsitlus läheb maksma üle 300 000 krooni. Põllumajandusministeerium soovib asuda küsitlema turiste, et saada teada, mis toiduained on Eestile iseloomulikud.

AS Maag Grupp investeeris Rakvere konservitööstuse tootmishoone rekonstrueerimisse ja uutesse tootmisliinidesse kokku 23 miljonit krooni.

Endisel LHV töötajal Oliver Peegil on 9 päeva aega end kaitsta, vastasel juhul võib USA kohus ta väidetavalt ebaseaduslike aktsiatehingutega kümnete miljonite kroonide teenimise pärast tagaselja süüdi mõista.

Kuigi Riigikogu ratifitseeris eile suure häältearvuga Euroopa Liidu paljuvaieldud põhiseaduslepingu, kõlasid nii Riigikogu ees kui ka sees ka vastuhääled.

Ärileht:

Eestlanna Ene Raja on üks suurfirma Tele2 direktoritest, kuuludes kontserni ladvikusse.

Postimees:

Eesti kahekordne peaminister Mart Laar hakkab nõustama Lääne-teel kiirendust koguva Gruusia presidenti Mihhail Saakašvilit. Tema töö maksab kinni ÜRO.

Politsei andmeil on kuritegelike jõukude käes praegu vähemalt paar seadet, mis näiteks Toompea parlamendihoone ees käivitatuna muudaks hetkega tummaks kõigi poliitikute mobiiltelefonid ja nende turvajate raadiosaatjad.

Eesti Energia hakkab lähiajal Peipsil tuult mõõtma, et püstitada sinna uus tuulepark, idee sai elektrikontsern neid üliägedalt kritiseerinud rohelistelt.

Isamaaliidu ja Res Publica ühinemisteade jättis mõlema erakonna reitinguprotsendid samaks – kahe peale kokku on neil 15 protsendi valijate toetus, mis on võrdne Reformierakonna poolehoidjate osakaaluga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing