Ülevaade tänastest ajalehtedest

12. mai 2006, 08:20

Eesti Päevaleht:

Baltimaade ühe suurema turu-osaga, Leedu päritolu odav-müügi kauplusteketi Maxima Tallinna ja Harjumaa poodide töötajad astusid raudteelaste ametiühingusse.

Apteekide arvu kahekordistumine kümne aasta jooksul on tekitanud apteekrite põua, mis sunnib apteegipidajaid seaduste ees silma kinni pigistama, et oma apteeke hilisõhtuni avatuna hoida.

Kes plaanib suuremat remondi- või ehitustööd ette võtta, peaks varakult kõik vajaminevad materjalid valmis ostma või vähemalt kauplusest ära tellima, sest mitmeid tooteid napib.

Postimees:

Kahe aasta eest taotles sotsiaalministeerium Euroopa Liidu struktuurifondidest raha, et viia Eestis kõik meditsiiniandmed 2008. aastaks elektrooniliseks. Praegu on käsil neli projekti – elektrooniline terviselugu, elektrooniline registratuur, digipildid ja e-retsept. Kokku on nende arendamiseks euroliidult saadud 34,7 miljonit krooni.

Paljud väikeinvestorid jätsid Eesti Ehituse aktsia märkimata, kuid need, kes aktsiat osta soovivad, rõhutavad eelkõige ettevõtte laia tegevusvaldkonda, millel näevad tulevikus suurt kasvuvõimalust.

Arendajad ei näe kinnisvaraturu tulevikku nii mustades värvides kui kaks suurpanka, kes eile buumi lõppu ennustasid, kuid tunnistavad samas, et mõned raskused on turul siiski.

Sakala:

Mullu Viljandi servas endise leivakombinaadi lammutamise järel vabanenud suur krunt vahetas hiljuti omanikku. Varem Tallinna osaühingule Sabreena kuulunud 36 000 ruutmeetri suuruse kinnistu ostis osaühing Varaks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing