Ülevaade tänastest ajalehtedest

15. mai 2006, 08:16

Eesti Päevaleht:

Kliente petvate taksojuhtide ohjeldamiseks kehtestas riigikogu hiljuti uue korra, mille järgi peavad alates 30. oktoobrist olema plommitud kõik taksomeetrid, et takistada sinna lisaseadmete toppimist.

Regionaalminister Jaan Õunapuu esitas valitsusele Saare maavanema kandidaadiks 2000. aastast Saaremaa keskkonnateenistust juhtinud Raivo Kallase (48), keda on aastaid saatnud korruptsioonile viitavad skandaalid.

Kuigi tänavu jaanuaris said Euroopa suurima toiduainemessi Grüne Woche külastajad mekkida ka kama ja hinnangud sellele olid kiitvad, ei leidunud aga ühte suurostjat, kes Eesti rahvustoidu vastu tõsist huvi oleks ilmutanud.

Postimees:

Tartus tegutsev internetimängude tootja Playtech Estonia, millel oleks kohe tööd pakkuda kümnetele hea töökogemusega programmeerijatele, meelitab nüüd IT-spetsialiste tasuta koolitusega.

Veel täna võib Eesti Energia nõukogu kuulutada välja uue avaliku konkursi ettevõtte juhi kohale, praeguse juhatuse esimehe Sandor Liive tööleping lõpeb novembris.

Elatustaseme tõus on eestlase toidukorvi sisu muutnud – pea kahekordistunud puuvilja- ja juustuisu on muutnud toitumist tervislikumaks, kasvanud on aga ka valmistoidu- ja lihalembus.

Eesti annab keskkonnahoius maailmale eeskuju, innustades tööstust vähem energiat raiskama, leiab New Yorgis ÜRO säästliku arengu komisjoni istungil käinud keskkonnaministeeriumi kantsler Annika Velthut.

SL Õhtuleht:

Laupäeval Tallinna lauluväljaku lähedal ehitusel juhtunud kraanaõnnetus võinuks lõppeda traagiliselt, kui kraana oleks prantsatanud neljarealisele sõiduteele ega oleks teise kraana nokale pidama jäänud.

Kaitsepolitsei on esitanud 17 Koidula piiritollipunkti tolliametnikule kahtlustuse altkäemaksu võtmises vähemalt 1,5 miljoni krooni eest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing