EAS ja Kaubanduskoda kutsuvad ettevõtluskonkurssidele

16. mai 2006, 15:34

Alates tänasest on kõik Eesti ettevõtjad oodatud osalema tänavustel EASi ja Kaubanduskoja poolt korraldatavatel ettevõtluskonkurssidel.

Jutt on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse konkursist Ettevõtluse Auhind 2006 ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoja koostatavas pingereas Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabel 2006. Osalemissoovist teatamiseks ja oma andmete edastamiseks on ettevõtetel aega 8. juunini.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS), Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu koostöös läbi viidavatest konkurssidest loodetakse tänavu osa võtma rekordarvu ettevõtteid. Mullu osales kuuendat aastat toimuval konkursil Ettevõtluse Auhind üle 200 ning kolmandat aastat korraldataval konkurentsivõime edetabeli koostamisel üle 600 ettevõtte. 'Eesti majandusel läheb praegu väga hästi ja usun, et see suurendab ka ettevõtete julgust osaleda ettevõtluskonkurssidel, et võrrelda end oma konkurentidega,' sõnas EASi juhatuse esimees Viljar Jaamu.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektori Siim Raie sõnul on konkurentsivõime indikaator, mis näitab ettevõtte pikaajalist võimet genereerida tulu ning säilitada ja kasvatada turuosa. 'Just seetõttu peaksid nii terved ja tugevad kui ka veel arenevad ettevõtted teineteiselt mõõtu võtma,' ütles ta, kutsudes ettevõtteid pingerea koostamisel aktiivselt osalema.

Ettevõtluskonkursside võitjad kuulutatakse välja pidulikul auhinnagalal tänavu septembris.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing