Ülevaade tänastest ajalehtedest

16. mai 2006, 08:02

Eesti Päevaleht:

Linnukasvatajad said paari viimase kuu tõvehirmu tõttu miljoneid kroone kahju. Jaanalinnupidajad kurdavad, et paar kuud, mil linde on tulnud linnugripikartuses kinnistes ruumides hoida, on mõjunud jaanalindude arvukusele.

Vihula vallas asuv Vergi jahisadam on olnud müügis juba peaaegu aasta aega. Sadama eest pakutud 20 miljonit krooni pidas Lääne-Virumaal tuntud toitlustusärimees Olev Puldre koos kahe rootslasest omanikuga liiga väheseks.

Harju maakohtus astusid kohtu ette AS-i Falck Eesti sisekontrolliosakonna juhataja Rain Pent (35) ja Põhja politseiprefektuuri kriminaalosakonna politseivaneminspektor Jaanus Prii (33).

Postimees:

Bussiettevõtte Sebe omaniku Hugo Osula eestvõttel tehtud uuringu alusel sooviks bussifirmad rongidelt võtta toetusraha, mis tänavu küündib 152 miljoni kroonini.

Edukamatel reisikorraldajatel on kõigist suvereisidest broneeritud 30–40 protsenti, juuli-augusti reisidele on enamasti ennast üles andnud vaid mõni üksik soovija.

Oma esimese ametiaja lõpu suvel võtab president Arnold Rüütel ette reisi Eesti idapiirile ning külastab suve jooksul ilmselt ka maakondi, kuhu pole pärast ametisse asumist jõudnud või on vähe külastanud.

Sakala:

Mürgist karuputke tõrjub riik tänavu enam kui kolme miljoni krooniga, millest jagub aga vaid neljandiku kolooniate taltsutamiseks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing