Ülevaade tänastest ajalehtedest

19. mai 2006, 08:17

Eesti Päevaleht:

Paari päeva eest lõppenud kevadine marutaudivastase vaktsiini külvamine võib põhjustada probleeme lennuameti juhtkonnale, kes ei takistanud lennufirmal Pakker Avio külvata vaktsiini lennukiga, millega ettevõte ei tohi Eestis ärilende teha.

Õiguskantsler Allar Jõks tegi riigikogule ettepaneku muuta erakondade rahastamise kord järgmise aasta alguseks demokraatlikult läbipaistvaks, et poliitikutele ei jääks enam ühtegi taganemisteed enne järgmisi valimisi 'sogases vees kala püüdmiseks'.

Valio kavatseb suvel täiendada Alma toodete sarja, mis on mõeldud hüpolaktaasiaga inimestele, kes ei saa tavalisi piimatooteid süüa, ilma et see neile vaevusi põhjustaks.

Rahandusminister Aivar Sõerd peab vajalikuks riigi palgal olevate inimeste arvu vähendada. Minister leiab näiteks, et siseministeeriumi haldusala 250 raamatupidajast saaks pooled lahti lasta ning liiga palju on ametnikke ka sotsiaalkindlustusametis.

Postimees:

Erakondadele annetatud kahtlast päritolu miljonite kroonide kontrollimiseks nõuab õiguskantsler Allar Jõks, et Riigikogu annaks heakskiidu sõltumatu kontrollorgani ehk nn parteipolitsei loomiseks.

Rahvaliidu taustaga MTÜ Hoia Eesti Merd, mis pole suutnud tõendada riigi eraldatud raha kasutamist, saab lahkelt lisaaega dokumentide otsimiseks ja aruannete esitamiseks.

Valitsuses eile heakskiidu saanud investeerimisfondide seaduseelnõu lubab luua Eestis kinnisvarafonde, mille osakud oleks kättesaadavad ka väikeinvestoritele.

SL Õhtuleht:

Ajal, mil õdede ja hooldustöötajate palkade jaoks ei leita raha, teenivad pea kõigi Eesti suurimate haiglate juhid pool miljonit krooni aastas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing