Ülevaade tänastest ajalehtedest

22. mai 2006, 08:26

Eesti Päevaleht:

Britid, täpsemalt Londoni elanikud on suhteliselt sissetulekult endiselt Euroopa Liidu jõukaimad kodanikud, vaeseimad on jätkuvalt poolakad või õigemini osa nendest. Eesti oli tervikuna jõudnud pea poole peale Euroopa Liidu keskmisest, ütleb uurimuse teinud Eurostat.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) värske juht Viljar Jaamu peab vajalikuks euroraha suunamist firmade tootmisseadmete väljavahetamisse.

Postimees:

Kui Eesti Post annab aastas välja paarkümmend postmarki, siis alates tänasest võib neid iga päev lisanduda sadu või isegi tuhandeid, sest nüüd saab iga soovija ise endale meelepärase margi kujundada.

Tallinna linnavolikogu keskfraktsioon leidis neljapäevasel koosolekul, et volikogu Isamaaliidu fraktsiooni esimees Toomas Tõniste on neid laimanud ning otsustas ta kohtusse kaevata.

Ametiühingute sõnul on küll veel vara konkreetsest alampalga summast rääkida, kuid 2007. aastaks seatakse sihiks praegusest vähemalt 20 protsenti kõrgem ehk 3600kroonine alampalk.

Tallinna börsi võib oodata kümnetesse protsentidesse ulatuv langus, kui ärevus Euroopa ja Ühendriikide turgudel ei vaibu ning langus ei asendu stabiilsuse või tõusuga.

Tartu Postimees:

Sügisel firma Automen ostnud GoBus kõrvaldab ettevõtte juhtimisest selle endised omanikud Aivar Söödi ja Einar Avastu, sest tartlaste poolehoiu võitnud kutsikad nopivad jätkuvalt GoBusi bussidelt kundesid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing