PRIA-le esitati üle 17000 pindalatoetuse taotluse

23. mai 2006, 16:42

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametile (PRIA) esitati kolme nädala jooksul 17190 taotlust.

Eile oli viimane päev tähtaegselt Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametile (PRIA) esitada pindalatoetuste taotlusi, vahendas PRIA pressiteade.

Neil taotlejail, kes esitasid taotluse õigeaegselt, on võimalus kuni 15. juunini teha juba esitatud taotluses veel täpsustusi ja muuta taotluses näidatud kultuure, samuti lisada ja muuta põldusid.

Sellisel juhul taotleja toetust ei vähendata. Kui taotlust muudetakse 16. juunil, vähendatakse taotlejale määratavat toetust 1% muudetud põllu osas.

Alates 16. juunist saab esitatud taotlusi ainult vähendada, loobuda mõne toetuse taotlemisest või teatada vääramatust jõust. Seda saab teha kuni kohapealsest kontrollist etteteatamiseni, PRIA poolt leitud vigadest teada andmiseni, ületaotlemiskirja saamiseni või toetuse määramise otsuse tegemiseni.

Kui inimene on taotluse õigeagselt esitanud, kuid soovib seda muuta, tuleb tal PRIA büroosse esitada taotluse muutmise avaldus, mille vorm on saadaval PRIA büroodes ja koduleheküljel www.pria.ee

Möödunud aastal esitati PRIAle koos hilinenud taotlustega üle 19 000 pindalatoetuse taotluse. Pindalatoetustena maksti taotlejatele mullu välja kokku 1,067 miljardit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing