Ülevaade tänastest ajalehtedest

24. mai 2006, 08:34

Eesti Päevaleht:

Sotsiaalministeerium koos tööinspektsiooniga tahab haarata järelevalve alla tuhanded füüsilisest isikust ettevõtjatest ehitajad, metsalangetajad ja autojuhid, kelle jaoks ei kehti täna sisuliselt mingid tööohutuse reeglid.

Weroli juhatus on saatnud põllumajandusminister Ester Tuiksoole kirja, milles teatab, et juhul kui omanik ei leia järgmise kuu alguseks 13,8 miljonit krooni, peab juhatus vastavalt äriseadustikule välja kuulutama ettevõtte pankoti.

Kes kavandab praegu puhkusereisi soojale maale, peab arvestama, et päris mitmesse sihtkohta maksab reis peagi 400 krooni rohkem. Hinnatõus puudutab ka lastepakette (2.–17. eluaastani), mille maksumus kerkib samuti sama summa võrra.

ETP Grupi inseneridel valmis Tondi raudteeülesõidukoha eritasandiliseks ristmikuks ümberehitamise eskiis, arengukava järgi võtab linn töö ette 2008. aastal.

Ärileht:

Vuugihermeetikute ja ehitusvahtude tootja Krimelte loodab Moskva lähedal tootmise avada sel sügisel.

Teder avab Peterburis juba tegutsevate O’Key hüpermarketite kõrvale kodupoodide keti.

2003. aastast Urmas Sõõrumaa investeerimisfirmale U.S. Invest kuuluv Viruplatsi Arstikeskus loodab 2006. aastal varasema, umbes kolme miljoni kroonise käibenumbri kolmekordistada.

Postimees:

Üks maailma populaarsemaid läätsevedelikke MoistureLoc korjati ära ka Eesti müügilettidelt, sest tekkis kahtlus, et vedeliku koostisosad võivad tekitada harvaesinevat nakkust.

Eestis on hulk valdasid, kes vilistavad mullu TALO ja valitsuse sõlmitud palgakokkuleppele ning maksavad õpetajatele vähem, kui lepe ette näeb.

Et sinise kolmnurgaga Alexela logo ei tunne Eestist kaugemal keegi, kavatseb firma võtta kasutusele mõne Euroopas tuntud kütusemüüja kaubamärgi.

SL Õhtuleht:

''Leiutajateküla Lotte' vastu on siin Cannes’is tohutu huvi,' ütleb Eesti Filmi Sihtasutuse (EFS) juhataja Marge Liiske.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing