Ülevaade tänastest ajalehtedest

25. mai 2006, 08:27

Eesti Päevaleht:

Maatõugu lammaste pidajaid ühendav Eesti maalamba ühing on nördinud põllumajanduse registrite ja informatsiooni ameti (PRIA) peale, kes nad turu-arendustoetusest ilma jättis.

Kuigi majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaar lubab Tallinna-Tartu vahele korrastatud esimese klassi maanteed kiiremini kui opositsioonipoliitikud Riigikogus välja pakkusid, võib liiga entusiastliku plaani rikkuda inimeste soovimatus müüa riigile maantee ehitamiseks vajalikud maatükid.

Vastavalt valitsuses heaks kiidetud Eesti geenivaramu tegevuskavale asub tulevast aastast Tartu ülikooli all tegutsev Eesti geenivaramu doonorite hulka suurendama.

Järgmisel kuul alustab Tallegg Tallinna lähistel asuva Ülgase linnukasvatushoonete kompleksi renoveerimistöid, mille maksumus võib ulatuda kuni 15 miljoni kroonini. Farmi uuendustööd peavad saama valmis oktoobris.

Postimees:

Jaanuaritormi eest hoiatanud teadlane Tarmo Soomere tuli eilsel merenduskonverentsil välja ideega panna laevad Soome lahel sõitma n-ö pinnaaluse jõe kohal. See vähendaks ohtu õlireostuse randa jõudmisel.

Tallinna reklaamivad hiidplakatid Peterburi tänavail ja Moskva metroodes ning spetsiaalselt idanaabritele suunatud aastalõpuüritused pealinna hotellides tõid eelmisel aastal pealinna rekordarvu Vene turiste.

Ametiühingutegelased korraldavad täna usaldusisiku seaduseelnõu vastu protestimeeleavaldused nii Tallinnas kui ka Riias ja Vilniuses, samas leiavad ettevõtjad, et eelnõu ei kõlba kuhugi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing