Elisa sidekatkestuse tekitas vesi võrgukeskuse toiteseadmetes

26. mai 2006, 17:12

Elisa selgitus täna toimunud sidekatkestuse kohta:

Täna alates kella 12.14 toimus Elisa mobiilsidevõrgus kogu Eestit hõlmav sidekatkestus. Sidekatkestuse põhjuseks oli vee tungimine Elisa mobiilsidevõrgu keskuse toiteseadmetesse.

Elisa ja Nokia spetsialistid asusid koheselt rikke tagajärgi likvideerima ning rike toitesüsteemides kõrvaldati kella 13.50-ks. Samas ei puudutanud antud katkestus fiks- ja andmesidet, mis toimisid tõrgeteta.

Vesi võrgukeskuse toiteseadmetesse sattus ruumidest, mis asuvad toiteseadmete kohal ning mida haldab Riigi Infokommunikatsiooni Sihtasutus (RIKS). Majas teostati ehitustöid, mille käigus paigaldati suuremahulisi konditsioneerseadmeid. RIKS, kellelt Elisa rendib ruume oma võrguseadmetele, ei teavitanud Elisat võimalikest veekahju riskidest.

Vältimaks taoliste rikete kordumist, on Elisa käesolevaks hetkeks kokku kutsunud kriisikoosoleku koos majahaldajaga, et uuesti kaardistada kõik võimalikud riskid.

Elisa soovib väga vabandada kõikide oma klientide ees tekkinud ebameeldivuste pärast. Selleks, et tekkinud ebameeldivusi leevendada, pakub Elisa oma klientidele kõikidel juunikuu nädalavahetusel Elisa võrgusiseseid kõnesid poole hinnaga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing