East Capital laieneb Balti riikidesse

Gert D. Hankewitz 29. mai 2006, 13:45

East Capitali investeerimisfondid on nüüdsest kättesaadavad Eestis ja Lätis ning peatselt ka Leedus, teatas ettevõte.

Fondide registreerimisprotsess oli üks esimesi samme East Capitali Baltimaade kontori avamisel Tallinnas. Institutsionaalsed ja erainvestorid saavad fondidesse oma raha paigutama hakata nii pankade ja teiste edasimüüjate kui ka otse East Capitali kaudu.

'Regiooni väljavaated on jätkuvalt head ning viimased paar aastat on näidanud, et Balti riikide väikesed, avatud ja liberaalsed majandused on õigel teel,' ütles East Capitali juhatuse esimees ja asutaja Peter Elam Håkansson. 'Euroopa Liidu liikmelisus on neile riikidele väga edukaks osutunud ja võrreldes ülejäänud EL maadega on Balti riigid liikmelisusest kõige rohkem ka kasu saanud. Regiooni tulevik on meie hinnangul jätkuvalt väga positiivne.'

East Capitali Balti kontori avamine on edasiste tegevuste lähtepunktiks. 'Meil on juba praegu Balti riikides palju kliente ja seega on meie vastu siin suur huvi,' ütles East Capitali Balti kontorit juhtima hakkav Gert Tiivas. 'Me loodame huvi edasist kasvu nii institutsionaalsete kui ka erainvestorite seas.'

East Capitali uus Tallinna kontor hakkab keskenduma East Capitali fondide müügile, ent arendab samas ka suhteid oma portfelli kuuluvate ettevõtetega Balti riikides.

East Capitali Balti Fond on Baltimaades üks suurimaid institutsionaalseid investoreid, mis on praeguseks investeerinud 233 miljonit eurot 71 ettevõttesse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing