Ülevaade tänastest ajalehtedest

29. mai 2006, 08:29

Eesti Päevaleht:

Eelmisel nädalal saatis Eestimaa Looduse Fondi (ELF) nõukogu keskkonnaministrile avaliku pöördumise uue metsaseaduse eelnõu kohta, osutades olulistele vajakajäämistele ennekõike selle tulundusmetsi puudutavas osas.

Nii Eestis kui ka teistes Balti riikides müüvad väikesed toidukauplused, kioskid ja bensiinijaamade müügikohad kõige rohkem sigarette, õlut, viina ja leiba.

Väikeettevõtte juht kurdab, et ta ei saa karjääridest vajalikku materjali osta. Harjumaal kinnisvaraarenduse ja tee-ehitusega tegeleva väikefirma juht Heiki (nimi muudetud) kõneleb, et hangib iga nädal mõni tuhat tonni liiva suurematelt ehitusettevõtetelt, kel on karjääridega lepingud ning seega vajaliku materjali hankimine kindlustatud.

Postimees:

Presidendi otsingutes seni tagaplaanile jäänud Keskerakonna liider Edgar Savisaar võiks tema Isamaaliidu ja Res Publica ühenderakond looks Eesti edu kindlustamiseks hariduskapitali, mis põhineks pensionisamba printsiibil – inimene kogub 'haridussambasse' raha ja riik lisab oma osa.

Tallinn kavatseb tänavu lisaeelarve toel hakata laiendama Merivälja teed, kuid kas 82 miljonit krooni neelav ümberehitus sel aastal valmib, on lahtine, sest linn pole laiendusele ette jäävaid eramaid välja ostnud.

Eesti turvaturu liider Falck tahab turvameeste palga suurendamiseks lähiajal tõsta mehitatud valve hinda kuni viiendiku võrra, korravalve kallinemine avaldab ilmselt mõju paljude kaupade ja teenuste hindadele.

Prokurör loodab lähinädalail kohtu ette saata veterinaar- ja toiduameti endise peadirektori asetäitja Vladimir Razumovski, keda kahtlustatakse kalaärimeestelt sadade tuhandete kroonide ulatuses pistise võtmises.

SL Õhtuleht:

Endised Lääne-Tallinna keskhaigla juhatuse liikmed Kaido Kotkas ja Andres Heinver pole rahul 135 000kroonise lahkumishüvitisega ja nõuavad kohtus 1,3 miljonit krooni.

Tallinna linna põhimääruse muutmisega suurenes ametnike ring, kes hakkavad töölt lahkumisel saama linnakassast hüvitisi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing