Kindlustusmaaklerfirma Colemont avas oma esinduse Lätis

01. juuni 2006, 11:56

Rahvusvaheline kindlustusmaaklerfirma Colemont laienes Lätti, omandades enamusosaluse kohalikus ettevõttes Finansu Konsultanti un Brokeri (FKB).

FKB on Läti üks juhtivamaid kindlustusmaaklereid, mis tegutseb alates 2000. aastast. Colemonti teatel saab omandatud ettevõtte uueks nimeks Colemont FKB Latvia.

Colemont laienes Lätti läbi Tallinnas asuva Colemont Holdings ASi, mis on Balti riikidesse investeerimise keskuseks. Colemont Holdings haldab ka Colemont Eesti Kindlustusmaakler OÜ tegevust.

Colemont Holdingsi tegevjuht Heiki Nurmeots rääkis, et järgmiseks keskendub Colemont laienemisele Leetu. ?Kindlasti soovime Leedus esinduse avada juba selle aasta lõpuks,? ütles Nurmeots.

?Ka täna omavad mõned rahvusvahelised kindlustusmaaklerettevõtted esindusi nii Eestis, Lätis kui Leedus, kuid me ei näe nende tegevuses sellist kolme riigi vahelist koostöösüsteemi, nagu meie seda teha tahaks,? lisas Nurmeots. Ettevõttel on laienemisplaanid ka Eestis.

Colemont Eesti Kindlustusmaakler OÜ pakub kaubandus- ja tööstusettevõtetele kindlustuse täisteenust.

Kontserni Colemont Global Group alustas tegevust 1992. aastal USAs Heath Insurance Brokers nime all. 14 tegevusaasta jooksul on organisatsioon tõusnud suuruselt viiendaks USA kindlustusmaaklerettevõtteks.

Praeguseks on Colemont avanud esindused sellistes Euroopa maades nagu Inglismaa, Eesti, Soome, Rootsi, Bulgaaria ja Läti. Peatselt avatakse esindused ka Poolas, Leedus, Ukrainas, Venemaal, Taanis ja Norras.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing