Ülevaade tänastest ajalehtedest

01. juuni 2006, 08:39

Eesti Päevaleht:

Euroopa Parlamendi Rahvapartei fraktsiooni liikme Alain Lamassoure’i arvates võiks Euroopa Liidu eelarvesse lisavahendeid leida, maksustades elektroonilised teenused liikmesriikides

Kinnisvara müügihind on kosunud ja ka üürihind ei püsi paigal. Kui eelmisel aastal tuli üürikorteri eest välja käia keskmiselt 5000 krooni kuus, siis tänavu juba 7000 krooni.

Maksuametnikule sadadesse tuhandetesse kroonidesse ulatuva altkäemaksu andmise eest vangi mõistetud ärimees Vahur Jegorov sai sügiseni ajapikendust.

Postimees:

Uue lastekaitseseaduse tööversioonis on laste füüsilise karistamise keelu kõrval kavas luubi alla võtta vanemad, kes jätavad oma eelkooliealised lapsed järelevalveta koju või sulgevad nad poeskäigu ajaks autosse.

Eesti tervisekeskuste jätkuv populaarsus välisturistide hulgas ning eestlaste kasvav huvi innustab spaasid laienema ja uusi ilu- ja raviteenuseid pakkuma.

Soome ametiühingud loodavad vaidlustada Helsingi kohtu otsuse, mis keelas neil Tallinki Superfasti laevu boikoteerida, sest neilt ei ole keegi selle põhjuseid küsinud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing