Sooman: Pindi jätkab tööd Keskraamatukogu ruumides

06. juuni 2006, 13:13

Pindi kinnisvara juhataja Peep Sooman ütles, et hommikuse põlengu nende peakorteris põhjustas juhtmelühis.

'Peab tõdema, et kahjustused tundusid suuremad kui nad tegelikult on. Kannatada sai minu tuba ja kõrval asuva notaribüroo arhiiv. Maja on nüüd aga märg ja peab kuivama ning sellest tulenevalt tööd seal teha ei saa. Et aga töö jätkuks rentisime ajutised ruumid meie majast üle tee asuvas keskraamatukogus ning seal meil kõik vajalik olemas, failiserveritest arvutite ja teenindusruumideni,' sõnas Sooman.

Sooman sõnas veel, et Pindi enda arhiivid säilisid, tehno- ja infrastruktuur kannatada ei saanud ning ka raamatupidamisdokumendid jäid puutumata.

'Puitkarkassmajas ei kujuta ette mis võis juhtuda. Olla võis ka hiir, kes juhtme puruks näris. Igal juhul päästeameti spetsialistid nimetasid juhtumi tehniliseks rikkeks. Olulisim on aga see, et inimesed kannatada ei saanud,' mainis Sooman.

Sooman hetkel kahjusummat nimetada ei tahtunud, kuid leidis, et peamine kahju on kustutusvees hävinud mõni mööblitükk.

'Kindlustus tegeleb asjaga ning märkimisväärset kahjut näha ei ole. Adrenaliinirikas on see päev aga olnud küll. Samas tuleb leida igas halvas ka midagi head ning täna mõistsin kui otsustusvõimeliselt ning kiiresti suudavad Pindi töötajad hädaolukorras opereerida,' lisas Sooman.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing