Hansa Varakindlustuse juhiks saab Jan Andresoo

07. juuni 2006, 15:25

Alates 1. juulist asub Hansa Varakindlustust juhtima senine Estonian Business Schooli (EBS-i) tegevjuht Jan Andresoo, teatas Hansapank.

Hansapank Eesti peadirektor Priit Põldoja ütles, et Jan Andresoo on tugev juht ja erakordselt hea suhtleja. 'Usun, et Jan on õige inimene uute projektide käivitamiseks - tema senised saavutused, milleks on näiteks nii Hansapanga Elukindlustuse kui ka EBSi kiire kasvatamine, on tõestanud Jani tugevust uute ettevõtete loomisel,' rääkis ta.

Ka Jan Andresoo ise peab end protsesside käivitajaks. 'Hansa Varakindlustuse juhi roll on minu nägemuses arendada välja keskkond, kus inimeste võimed saaksid maksimaalselt avalduda. Kui pingutada, tuleb ka tulemus, mille mõõdupuuks on klientide usaldus,' märkis ta.

Jan Andresoo juhib Estoninan Business Schooli alates 2003. aastast ning töötab ka müügijuhtimise valdkonna õppejõuna. Varem on ta töötanud EstIB-Talinvest Varahalduses, kindlustusseltsis LEKS, Hansapangas ja Hansapanga Kindlustuses. Jan on lõpetanud MBA kraadiga Estonian Business Schooli ning jätkab õpinguid Soomes Turku School of Economics and Business Administration acute;is.

31. mail tegevusloa saanud Hansa Varakindlustus alustab plaanide kohaselt tegevust varasügisel. Kuni tegevusloa saamiseni koordineeris Hansa Varakindlustuse loomisega seotud tegevusi Kaido Tõnisson, kes jätkab nüüd Hansa Kindlustusmaakleri tegevuse koordineerimist. Seoses uue varakindlustusseltsi asutamisega hakatakse läbi viima Hansa Kindlustusmaakleri tegevuse müüki ning osalist lõpetamist. Aasta lõpuks on plaanis müüa Hansa Kindlustusmaakleri ärikliendi üksus; eraklientide osas lõpetatakse tegevus järk-järgult - uusi kindlustuslepinguid ei vahendata, vaid teenindatakse olemasolevaid kliente kuni nende lepingutähtaja lõpuni.

Uus varakindlustusselts hakkab pakkuma lihtsaid ja mugavalt kättesaadavaid varakindlustuse põhitooteid nii era- kui ka äriklientidele. Kindlustusportfelli hakkavad tulevikus kuuluma kasko- ja liikluskindlustus, kodu- ning õnnetusjuhtumikindlustus ja reisikindlustus. Kahjude menetlemiseks luuakse ka oma kahjukäsitlusüksus. Selts ei kavanda luua iseseisvat jaotusvõrku, vaid varakindlustust hakatakse müüma panga ning liisingu jaotuskanalites.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing