Ülevaade tänastest ajalehtedest

07. juuni 2006, 08:20

Eesti Päevaleht:

Ärimees Rein Kilgi firma Pere Leib Tootmine otsustas katkestada rapsitarned Werolile, põhjustades sellega õlitehase seiskumise vähemalt kuni nädala lõpuni.

Kulugu gaasi siis ainuüksi pliidile või hoopis kogu maja kütmiseks, senisest kopsakamad arved ootavad ees kõiki gaasikasutajaid.

Kuigi 15. aprilliks pidid ettevõtjad kinnitama majandustegevuse registris (MTR) oma registreeringu õigsust, oli see eilseks tegemata 3931 ettevõtjal, mistõttu nende tegevus on peatatud.

Ärileht:

Eeldatavalt järgmise aasta lõpuks kerkib Peterburi regiooni esimene eestlaste osalusega spaa-hotell Venemaal, mida arendavad spaa-ärimehed Andres Tiik ja Kalle Kuusik koos Vene äripartneriga.

Transiidiärimees Oleg Ossinovski rajab koos Ukraina vagunivabrikandiga Läänemaale võimsa tuulepargi.

Saksa laevafirma Schulte Burns plaanib aasta jooksul 30 kaubalaevast osa Eesti lipu alla tuua.

Postimees:

Hollandi suursaadik Hans Glaubitz lahkub aasta enne tähtaega Eestist, sest tema meessoost abikaasa, mustanahaline kuubalane sattus Eestis homoviha ja rassismi objektiks, kirjutas eilne Hollandi ajaleht NRC Handelsblad.

Et maa ei läheks riigi kätte, tuleb erastamisega venitajatel enne 27. juunit maa erastamise ostu-müügileping ära sõlmida, sest riigikogu ei kavatse seda tähtaega pikendada.

Eile õhtul seisma jäänud õlitööstus Werol on valmis oma 50 miljoni kroonise võla Rein Kilgi osalusega Pere Leivale tagasi maksma, kui neile vaid öeldaks täpne summa.

Pärnu Postimees:

Võimuliitu kuuluvad Pärnu linnavolikogu liikmed võivad põhitöö kõrval arvestada 5000-7000kroonise palgalisaga, sest linnavalitsus otsustas suurendada linnale kuuluvate ettevõtete nõukogude juhtide ja liikmete igakuiseid tasusid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing